Poznajmy się!

Masz pytania, uwagi bądź jesteś zainteresowany współpracą ze mną? Wypełnij formularz, a niezwłocznie odezwę się do Ciebie. Wypełnienie formularza oznacza zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez witrynę zgodnie z polityką prywatności i cookies.

Serce regionu Minho

Konsultacje     

i plany podróży

Od zawsze chciałeś odbyć podróż do Portugalii lub nawet tam zamieszkać, ale nie wiesz, od czego zacząć? Jestem do Twojej dyspozycji. Doradzam, układam plany podróży, zdradzam, gdzie zjeść menu dnia za 6 euro (wraz z deserem, winem i kawą!), pomagam w znalezieniu wymarzonego domu na wakacje lub tego… na całe życie. Napisz do mnie lub zadzwoń, a na pewno znajdziemy dogodny termin.

Pogadajmy, oszczędzi Ci to wiele niepotrzebnego stresu. Do usłyszenia!

Oferta:

Konsultacje online (skype, messenger lub inny komunikator), czas: pół godziny, podczas której jestem do Twojej dyspozycji. Uwielbiam doradzać i układać plany podróżnicze oraz życiowe, więc przygotuj sobie wcześniej listę pytań, abyś mógł uzyskać jak najwięcej informacji. A ja chętnie na wszystkie Twe pytania odpowiem!

Nie przepadasz za pogawędkami? Nie ma sprawy.

Wyślij e-mail, aby uzyskać informacje na interesujące Cię kwestie (max. 5 pytań): marta@olaportugal.pl.

Koszt: 12,50 euro (pół godziny konsultacji online bądź konsultacja drogą e-mailową) + VAT. Konsultacja odbywa się tylko po wcześniejszej wpłacie.

Możliwość wystawienia faktury VAT.

Odwiedź mnie na Facebooku!

https://www.facebook.com/olaportugalpl/

Zadzwoń do mnie!

+351 936 010 668

+31 626 839 478

Napisz e-mail!

marta@olaportugal.pl

Newsletter

Share This