Pokochaj portugalski

w Portugalii!

Mam wielką przyjemność zaprosić wszystkich wielbicieli języka portugalskiego na wspaniały pobyt językowy w sercu malowniczego, zielonego, kipiącego historią regionu Minho.

Wraz z Anią Kośmider-Leal, właścicielką szkoły językowej Speaking Parrot, gwarantujemy wspaniały i kształcący czas spędzony na nauce w kameralnej grupie. Podczas wycieczek zagłębimy się w poznawanie codziennego życia mieszkańców Portugalii i miejscowej kultury. Na uczestników czekają również wspaniałe doznania kulinarne i relaks przy basenie.

Uczestnicy zakwaterowani będą w cudownej, luksusowo wykończonej, pochodzącej z XVIII wieku willi Bemvisa z przepięknym widokiem na dolinę rzeki Limy, w spokojnej, zielonej okolicy, wśród drzew oliwnych, eukaliptusowych oraz śpiewu ptaków.

Termin: 13-20 lipca 2019 r.

 

Zapewniamy, że pobyt w Portugalii będzie niezapomnianym językowym oraz wakacyjnym przeżyciem.

Kurs językowy odbywał się będzie od poziomu podstawowego. To wspaniała okazja do zaznajomienia się z tym przepięknym językiem, którym porozumiewa się 250 milionów ludzi na różnych kontynentach.

Specjalna oferta dla par!

Ze względu na specyfikę pokoi, w których zakwaterowani będą uczestnicy (dysponujemy pięcioma sypialniami, z których cztery wyposażone są w łóżka małżeńskie), zapraszamy w szczególności pary. Nasz kurs językowy może stać się wspaniałym prezentem dla bliskiej osoby lub po prostu okazją do wspólnie spędzonego, owocnego i pieknego czasu.

Z tej okazji oferujemy rabat dla par i bliskich sobie osób w wysokości 10% od wartości pobytu, dla obojga! Kliknij obok, aby dowiedzieć się szczegółów.

CO OFERUJEMY?

Co oferujemy?

Szczegółowy program

Dzień po dniu

Gwarantujemy, że po kilku dniach tutaj spędzonych już nie będziesz chciał wyjeżdżać! Każdy dzień wypełniony jest nauką, zwiedzaniem pięknych miejsc, poznawaniem miejscowej kultury oraz kuchni. Nie zabraknie oczywiście czasu na relaks ze szklanką vinho verde przy basenie!

Zakwaterowanie

Willa Bemvisa

Zdajemy sobie sprawę, że podstawą udanego pobytu jest wyjątkowe zakwaterowanie. Na uczestników będzie czekać miejsce bajkowe: malowniczo położona XVIII-wieczna willa Bemvisa z basenem, kortem tenisowym oraz gustownie urządzonymi wnętrzami.

Okolice

REGION MINHO-PEREŁKA PORTUGALII

Położony na północy kraju region zachwyca zapierającymi dech w piersiach krajobrazami, bogactwem natury oraz architektury, a także smaczną kuchnią wzbogaconą o wino z miejscowych winnic. Tu każdy zakątek ma swoją historię!

DLACZEGO PORTUGALSKI?

Dlaczego warto uczyć się języka portugalskiego?

W języku portugalskim porozumiewa się 250 mln na różnych kontynentach

Poza Portugalią, językiem tym posługują się miliony ludzi na całym świecie, a w szczególności w byłych koloniach portugalskich: Brazylii, Mozambiku, Angoli, Gwinei Bissau, Gwinei Równikowej, na Wyspach Świętego Tomasza i na Wyspie Książęcej, w Republice Zielonego Przylądka, Timorze Wschodnim oraz Makau.

Podróżowanie staje się łatwiejsze

Portugalczycy uwielbiają, kiedy mówi się do nich w ich ojczystym języku! Z pewnością docenią wszelką próbę porozumienia się z nimi, czy to w restauracji, czy na spotkaniach towarzyskich. Mieszkańcy Portugalii mają też wspaniałą zaletę umiejętności rozmowy i słuchania rozmówcy, nawet, gdy zna on tylko kilka portugalskich słów! Na pewno i podczas lipcowego pobytu okazji do rozmów w miejscowymi nie zabraknie.

Poznawanie kultury i sztuki

Ze znajomością języka można odkrywać jeszcze pełniej bogactwo kultury kraju. Okazuje się nagle, że słowa pieśni ludowych lub nostalgicznego fado, zwanego „portugalskim bluesem” stają się zrozumiałe, a ich odbiór zyskuje zupełnie nowy wymiar!

Nauka języków rozwija mózg

Wiele badań potwierdza, że poznawanie nowego języka nie tylko poszerza horyzonty, ale działa niezwykle pozytywnie na stan mózgu. Dowiedziono, że nauka jezyka zwiększa inteligencję i hamuje proces starzenia się mózgu. Warto uczyć się języka obcego – bez względu na wiek!

Większe możliwości zawodowe

Znajomość języków obcych nie tylko ułatwia podróżowanie, ale otwiera nowe możliwości wyboru ścieżki kariery i umożliwia podejmowanie odważnych decyzji zawodowych. Ponieważ świat staje się coraz mniejszy, a kontakty międzynarodowe przypominają obecnie kontakty międzysąsiedzkie, pracownicy znający języki obce są niezwykle cenieni. Zwłaszcza języki do tej pory mniej popularne zyskują na wartości!

Początek wspaniałej przygody!

Może się okazać, że nasz pobyt będzie pierwszym krokiem pięknej przygody nie tylko z językiem portugalskim, ale i z tym pięknym krajem. Może tak bardzo się w nim zakochasz, że postanowisz, tak jak i my parę lat temu, również tu zamieszkać! Z całego serca Ci tego życzymy, a teraz zapraszamy do podjęcia z nami tego pierwszego kroku! Do zobaczenia!

POZNAJMY SIĘ!

Poznajmy się!

marta

Cieszę się, że mogę Cię poznać! Nazywam się Marta Sagatowska-Wania i wraz z mężem, trzema córkami i dwoma kotami mieszkam w malowniczym rejonie Minho, w okolicach Ponte de Lima. Jestem magistrem turystyki i rekreacji oraz autorką blogo-vloga Olá Portugal!.

Uwielbiam Portugalię całym sercem i jestem szczęśliwa, że mogę mieszkać w tym pięknym kraju o łagodnym klimacie i gościnnych mieszkańcach. Zapraszam Cię do odkrywania piękna języka portugalskiego oraz Portugalii wraz ze mną i Anią Kośmider-Leal.

Tę wspaniałą osobę i profesjonalną lektorkę poznałam, gdy sama zaczynałam moją ekscytującą przygodę z językiem portugalskim. Zaraziła mnie miłością do tego romańskiego języka o słowiańskim brzemieniu, z której już się nie wyleczę! Gdy się poznałyśmy, mieszkałam jeszcze w Holandii i już wtedy wiedziałyśmy, że nasze drogi zawodowe i osobiste na pewno kiedyś się zetkną i razem stworzymy coś pięknego.

Zapewniam, że pobyt językowy, który razem ogranizujemy, będzie rewelacyjną przygodą dla Ciebie, jak i dla nas! Do zobaczenia!

aNIA

Październik 2000 roku, 4 piętro budynku Neofilologii UAM w Poznaniu. Tłok, cała masa studentów Etnolingwistyki próbuje się dopchać do wywieszonych na tablicy list z przydziałem do grup językowych. W końcu widzę swoje nazwisko: Anna Kośmider: język portugalski. Co??? I co ja pocznę w życiu z tym językiem…?

Marzec 2019. Nazywam się Anna Kośmider-Leal. Jestem lingwistką i antropologiem. Mieszkam w Porto od 2007 roku, uczę od 2004. Pasjonuję się kulturoznawstwem, językami obcymi i poznawaniem „nieznanego”. Mam męża Portugalczyka i dwójkę polsko-portugalskich dzieci. Kocham swój zawód i ludzi. Moja baza teoretyczna to magisterka na UAM w Poznaniu i doktorat na Uniwersytecie F.P. w Porto. Moja praktyka to tysiące przeprowadzonych lekcji. To ostatnie to mój autorski sposób na siebie i na życie.
Martę poznałam 3 lata temu, od razu złapałyśmy świetny kontakt i poczułyśmy, że nasze pasje mogą razem stworzyć coś magicznego. No to niech działa magia! O céu é o limite!

MÓWIĄ O NAS…

Mówią o nas…

Nie znam drugiej takiej osoby jak Marta. Jest zawsze pogodna, szeroko uśmiechnięta i ogromnie życzliwa. Właściwie śmieje się cała sobą, a we wszystko co robi, wkłada ogromną pasję i serce. Pewnie dlatego tak wspaniale się z nią zwiedza Portugalię, dlatego tak smakują jej przepyszne dania, dlatego ludzie przy niej stają się po prostu lepsi! I to dotyczy wszystkich, mnie, pana w sklepie, kelnerki w restauracji, urzędnika, listonosza czy przypadkowo spotkanego człowieka. Marta swoim promiennym uśmiechem zjednuje sobie ludzi, ale niech nikt nie myśli, że to wszystko. Ona niczym gąbka chłonie wiedzę o Portugalii i wspaniale się nią dzieli, jest także poliglotką i chyba nie ma na świecie takiej sprawy, której nie udałoby się jej załatwić. Portugalia to jej miejsce na ziemi, kocha ją i ubóstwia, a to widać, słychać i czuć.

Magda Ciach-Baklarz

Autorka bloga Italia poza szlakiem oraz przewodników po Włoszech. Pasjonatka fotografii, podróży oraz smakosz wina i kuchni włoskiej

Zajęcia z Anią to dla mnie sama przyjemność. Motywują mnie do ciągłego kontaktu z językiem jak mało co i nawet gdy bardzo „dzisiaj mi się nie chce” – to po każdej lekcji mam ochotę na więcej. Do tego świetne, aktualne i bardzo rozwijające tematy oraz puszczanie wodzy wyobraźni podczas rozmów sprawiają, że za każdym razem obie możemy dowiedzieć się czegoś nowego i zarazić siebie nawzajem ciekawością do wcześniej nieznanych nam historii i tematów. Do tego zajęcia prowadzone indywidualnie i przez internet – rozwiązanie idealne dla osób, które tak jak ja – zawsze miały problem z regularnością zajęć ze względu na częste wyjazdy czy podróże. Polecam każdemu, nawet osobom ze słomianym zapałem – zajęcia z Anią są na to doskonałym lekiem 🙂

Asia Michałowska

Podróżniczka i miłośniczka książek

Marta nie tylko jest skarbnicą wiedzy, ale  swoją radością z życia w Portugalii zaraża nas wszystkich. Ten głos pełen radości i optymizmu. Pozwolę sobie na ocenę: tak funkcjonuje człowiek, który znalazł swoje miejsce na ziemi. Oby takich ludzi jak Marta było jak najwięcej! 

Ania Cabaj

Bizneswoman, mama szóstki dzieci.

Pewnego pięknego dnia postanowiłam nauczyć się języka portugalskiego. Trafiłam na Anię i to był strzał w 10! To cudowna, cierpliwa, bardzo kompetentna lektorka. Zna się na swojej robocie, lubi uczyć i ma do tego ewidentny talent. Polecam Anię z całego serca!

Paulina Młynarska

Dziennikarka

O lekcjach z Anią możemy mówić tylko w superlatywach: lekkość, humor, solidność, zaangażowanie, cierpliwość. Dzięki spotkaniom z Anią nasza portugalska przygoda nabrała dodatkowego smaku, bo oprócz znajomości samego języka zyskujemy za każdym razem solidny pakiet kulturowo-obyczajowy. To bezcenne, szczególnie jeśli się tu mieszka. Polecamy serdecznie i z pełnym przekonaniem!

Katarzyna i Robert Ruszkiewicz

Romanistka i pisarz

Nazywam Anię psychologiem językowym, bo oprócz tego, że uczy wspaniale, to jeszcze zaraża pasją, inspiruje i rozwiązuje problemy życia na obczyźnie. Pasja, humor, wiedza, a każda godzina lekcji mija jak 5 minut. Po zajęciach siadasz dalej do książek, bo jesteś zarażona pasją. Baaaardzo polecam!

Klaudia Kamińska

Instagram

Polecam lekcje z Panią Anią z całego serca! Jest cudownym człowiekiem i wspaniałym nauczycielem, zaangażowanym w 100% w to, co robi. Portugalskiego uczę się już rok i nie zamieniłabym lekcji z Panią Anią za żadne skarby świata! To dla mnie sama przyjemność, zadowolenie i satysfakcja z efektów naszej pracy. Profesjonalizm w zawodzie i oddanie uczniowi w każdym calu. Polecam po 100kroć! 

Patrycja Weychan

Florystka i miłośniczka Portugalii

Z całego serca polecamy Speaking Parrot. Uczymy się z Anią już prawie dwa lata. Na początku nie byliśmy pewni czy lekcje przez Skypea to dobry pomysł ale okazały się świetnym rozwiązaniem. Ania uczy z pasją, ma poczucie humoru oraz cierpliwość i od pierwszej lekcji mamy z nią świetny kontakt. Jesteśmy na różnych poziomach i lekcje zawsze są dopasowane do naszych potrzeb. Oboje czujemy, że nasz angielski jest coraz lepszy.

Ewa i Karol

Blogspot

Marta jest nieziemska. To niezwykła osoba, której niesłabnący entuzjazm sprawia, że każda chwila z nią jest wartościowa i pełna treści. Parę lat temu byłyśmy razem w Lizbonie. Oddałam się całkowicie jej przewodnickiej pasji i choć ona sama nie jest mieszkanką miasta, potrafiła dotrzeć do jego niesamowitych zakątków i uroczych restauracji serwujących najlepsze miejscowe dania. Nie wiem, skąd ta dziewczyna czerpie takie pokłady energii! Zakwasy, które zyskałam po naszych wędrówkach po zakamarkach Alfamy, leczyłam jeszcze parę dni po przyjeździe do domu. Gdy ja już ledwo zipiałam, Marta dalej z pełnym uroku uśmiechem zdobywała szczyty kolejnych wzgórz. Już wkrótce wybieram się do Portugalii znów, tym razem z dziećmi, właśnie do Ponte de Lima. Nie mogę się już doczekać kolejnych wędrówek z Martą. Oddam się jej znów całkowicie, jak dziecko, bo wiem, że będzie to cudowny czas. Polecam wszelkie wyprawy z tą radosną, pełną uroku osobistego kobietą, która zjednuje sobie każde serce.

Ilona Koeten

Właścicielka studia fotograficznego IK Photography, miłośniczka sportów zimowych  

Jest mi niezwykle miło zarekomendować Anię jako osobę profesjonalną i z pasją podchodzącą do swojej pracy. Nie wiem, jak to robi. Faktem jest, że ma ogromny talent i umiejętność uczenia. Podczas zajęć z Anią nagle WIESZ i ROZUMIESZ, czujesz, że dostajesz skrzydeł, portugalski staje się prosty! Ania jest bardzo pozytywnie nastawiona do świata i ludzi, co ma niewątpliwie wielki wpływ na sposób, w jaki prowadzi zajęcia, zawsze z uśmiechem i piękną energią. Dzięki niej nauka staje się wyjątkowo łatwym i przyjemnym doświadczeniem. Ania to zdecydowanie najlepsza nauczycielka w Portugalii, jaką znam.

Marzanna Olejniczak

Przewodniczka po 9 Kroplach Raju

LICZBY MÓWIĄ

Nasz pobyt w liczbach

uczestników kursu

rocznik, do którego przeniesiesz się w czasie

Godzin nauki języka

pobudek z przepięknym widokiem na dolinę i drzewa oliwkowe

Filiżanek pysznej portugalskiej kawy

przepysznych posiłków, które zjesz

kalorii spalonych podczas wycieczek

Sympatycznych Portugalczyków, których spotkasz na swej drodze

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM

Szczegółowy program

Dzień 1, 13 lipca 2019, sobota

Witamy w Portugalii! Przyjazd uczestników. Transfer z lotniska (skomponowany z lotem z Warszawy Modlin Rynair, w Porto o godz. 23:15), przyjazd do willi Bemvisa (podróż trwa około 50 minut) wliczony jest w cenę pobytu. W przypadku, kiedy uczestnik podróżuje na własną rękę, może się zakwaterować na miejscu już od godziny 16:00 i korzystać z uroków miejsca zakwaterowania. Jeśli uczestnik potrzebuje pomocy z organizacją innego transferu z lotniska bądź transportu z dowolnego miejsca, jesteśmy do dyspozycji (koszt pokrywa uczestnik). Zakwaterowanie w pokojach, odpoczynek.

Dzień 2, 14 lipca 2019, niedziela

Pobudka z tak pięknym widokiem z okna, że aż chce się wstawać 😊 Pyszne śniadanie we wspólnej jadalni (godz. 09.00-09:30). Dla osób chętnych możliwość uczestniczenia we Mszy Św. o godzinie 07:45 w miejscowym kościele. Jest to również sanktuarium świętej Eufemii z jej relikwiami.

Po śniadaniu spotkanie z osobami prowadzącymi, Martą i Anią. 10:30 – druga kawa (Portugalia kawą oddycha, więc wejdźmy w ten klimat już pierwszego dnia 😊) oraz pierwsza lekcja języka (2 godziny). Obiad (12:30). Po obiedzie czas wolny, relaks, pływanie w basenie. Około godz. 16:00 poczęstunek, degustacja miejscowego wina Vinho Verde. Lekcja języka portugalskiego (16:30-18:30).  19:00 -kolacja, odpoczynek.

Dzień 3, 15 lipca 2019, poniedziałek

08:00-09:00 Śniadanie. Wycieczka do Ponte de Lima, jednej z najstarszych portugalskich miejscowości. Wizyta na tradycyjnym lokalnym targu, gdzie będzie można poćwiczyć pierwsze umiejętności językowe nabyte pierwszego dnia. Czas wolny np. na zakup pamiątek. 12:00 – obiad w tradycyjnej portugalskiej restauracji, gdzie będzie można skosztować specjałów tutejszej kuchni. 13:00 -zwiedzanie miasteczka, przejście zabytkowym romańskim mostem nad rzeką Limą, który jest także częścią szlaku Camino de Santiago. Spacer po klimatycznym parku Arnado z ogrodami tematycznymi. 1 godzina lekcji nad rzeką Lima. Około godziny 16:30 powrót do Bemvisa. Poczestunek z kieliszkiem wina. Lekcje języka portugalskiego (17:00 – 20:00), 20:00 kolacja, odpoczynek.

Dzień 4, 16 lipca 2019, wtorek

08:00-09:00 Śniadanie. Lekcja języka 09:00-11:30. 11:45 spacer do pałacu barokowego Paço de Calheiros (ok. 1,5 km), gdzie przywita uczestników hrabia Francisco de Calheiros lampką wina ze swojej winnicy oraz przekąskami. Zwiedzanie pałacu wraz z hrabią, godzina 13:00 obiad w pałacu w towarzystwie hrabiego, po obiedzie możliwość spaceru po pałacowych ogrodach, farmie, winnicy.
Powrót do Bemvisa o godzinie 16:30. 16:30-18:30: lekcja języka portugalskiego, z przerwą na poczęstunek i kieliszek wina. 19:30 kolacja, odpoczynek.

Dzień 5, 17 lipca 2019, środa

08:30-09:30 Śniadanie. Lekcja języka 09:30-11:30. 12:00 – obiad w Bemvisa. 13:30 – wyjazd do Viana do Castelo nad oceanem, zwiedzanie miasteczka oraz wzgórza świętej Łucji, z ktorego widok został uznany w 1927 roku przez National Geographic za jeden z siedmiu najpiękniejszych widoków na świecie. Przejazd nad ocean. Lekcja języka portugalskiego w naturze, nad oceanem (2 godziny). Powrót, kolacja w pizzerii (możliwość ćwiczenia umiejętności językowych przy zamawianiu 😊 ). Powrót do Bemvisa, odpoczynek.

Dzień 6, 18 lipca 2019, czwartek

08:00-09:00 Śniadanie. Lekcja języka 09:00-12:00. 12:00 obiad w Bemvisa. Godz: 13:30 wyjazd do Bragi, nazywanej portugalskim Rzymem, zwiedzanie miasta, najstarszej portugalskiej katedry oraz wzgórza Bom Jesus do Monte, na które dostaniemy się najstarszą w portugalii windą hydrauliczną. Wizyta w lokalnej pastelaria (cukierni), gdzie będzie można poćwiczyć język portugalski zamawiając kawę, sok pomarańczowy lub jedno z tysiąca portugalskich wypieków 😊 Czas wolny na zakup pamiątek. Powrót do Bemvisa w godzinach wieczornych, kolacja.

Dzień 7, 19 lipca 2019, piątek

08:00-09:00 Śniadanie. 09:30-12:00 lekcja. Obiad. Ok. 14:00 wyjście w góry. Możliwość poszerzenia słownictwa portugalskiego z Anią podczas wycieczki. W trakcie wyprawy poczęstunek na szczycie wzgórza z pięknym widokiem na dolinę Limy oraz winnice. Powrót do Bemvisa, czas na odpoczynek z ksiązką przy basenie. Lekcja 1,5 godziny. Kolacja. Po kolacji: występ lokalnej grupy muzyczno-tanecznej.

Dzień 8, 20 lipca 2019, sobota

07:30-08:30 Śniadanie. 09:30 wyjazd z Bemvisa, wizyta w barokowym pałacu Solar de Bertiandos, pochodzącym z XV wieku. Obiad w lokalnej restauracji (11:30). 12:30 wyjazd na lotnisko (lot Porto-Warszawa Modlin o godz. 15:20). Do zobaczenia w przyszłym roku! 

Czekamy na Ciebie!

Orzeźwiające vinho verde już się chłodzi, a cytrynowa konfitura do chrupiących bułeczek na śniadanie gotowa! Z otwartymi ramionami czekamy na Ciebie. Chcemy sprawić, że zakochasz się w Portugalii i w języku portugalskim. Zdajemy sobie sprawę, że tydzień to stanowczo za krótko, aby poznać kraj. Wiemy jednak, że wystarczająco długo, aby poczuć klimat, jego atmosferę, poznać urok miasteczek i piękno przyrody, a także nauczyć się podstaw tego wyjątkowego języka. Do zobaczenia!

Szczegóły

Oferta pobytu językowego w Portugalii

Jaki jest termin pobytu?

Zapraszamy uczestników na pobyt w terminie od 13 do 20 lipca 2019 roku.

Ile wynosi cena za pobyt?

Koszt za całość pobytu na miejscu wynosi 1947,00 euro od osoby, wraz z 23% podatkiem VAT. Cena obejmuje:

-transfer z lotniska Porto 13 lipca skomponowany z lotem Ryanair z Warszawy Modlin oraz transfer na lotnisko Porto dnia 20 lipca skomponowany z lotem Ryanair do Warszawy Modlin,
-zakwaterowanie na miejscu w willi Bemvisa,
-całościowe wyżywienie 4 razy dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) podawane na miejscu w willi oraz w lokalach,
-napoje, kawa, wino,
-wycieczki na miejscu (do Ponte de Lima, Bragi, Viana do Castelo, nad ocean),
-kurs językowy (24 pełne godziny) oraz materiały dydaktyczne, od poziomu 0
-opieka językowa lektorki Ani, która będzie do dyspozycji uczestników kursu przez cały czas jego trwania
-nieustająca opieka Marty, organizatorki wyjazdu
-atrakcje (wizyta w Paco de Calheiros, wizyta w Solar de Bertiandos, występ zespołu folklorystycznego, wycieczka w góry),
Cena nie obejmuje:
-przelotu do Portugalii i z Portugalii
-transferu z lotniska organizowanego we własnym zakresie
-ubezpieczenia podróżnego
-pamiątek oraz żywności na miejscu kupowanych we własnym zakresie.

Czy istnieje opcja kuchni wegetariańskiej bądź bezglutenowej?
Jedzenie jest dla nas bardzo ważne. Uwielbiamy pyszną kuchnię! Portugalczycy słyną z prostej, niezwykle smacznej kuchni, w której dominują świeże składniki oraz ryby. Są także wielbicielami mięsa przyrządzanego na różne sposoby. Na uwagę zasługuje też różnorodność portugalskich wypieków, z których najsłynniejszymi są babeczki budyniowe pastel de nata. Stały się one wręcz symbolem Portugalii. My również przepadamy za nimi! W kuchni portugalskiej nie może zabraknąć wybornego wina z miejscowych winnic. Będzie dużo okazji do raczenia się orzeźwiającym vinho verde oraz winami z innych regionów. Kuchnia, którą będziemy proponować uczestnikom kursu, bazować będzie na kuchni portugalskiej oraz kuchni międzynarodowej. Jesteśmy pewne, że pobyt ten będzie nie tylko świetną okazją do zaznajomienia się z językiem portugalskim i poznania piękna tej części kraju, ale także stanie się on kulinarną podróżą. Wiemy też, że wiele osób z przyczyn światopoglądowych lub zdrowotnych preferuje inny styl jedzenia. Jesteśmy otwarte na wszelkie gusta i potrzeby kulinarne i chętnie przygotujemy menu również dla wegetarian, wegan, czy osób będących na diecie bezglutenowej. Bardzo prosimy o zaznaczenie opcji kulinarnych przy zapisie.
Jakiej można spodziewać się pogody w tym czasie?
Portugalia leży w strefie klimatu podzwrotnikowego z odmianą śródziemnomorską, charakteryzując się łagodnymi zimami oraz gorącymi latami. Lipiec to statystycznie najcieplejszy miesiąc roku, a szanse na przepiękną pogodę są bardzo duże! Region Minho znajduje się dodatkowo bardzo blisko oceanu, więc gorące dni orzeźwiane są naturalną klimatyzacją: właśnie Atlantykiem. W ogrodach willi Bemvisa znajduje się basen, z którego dowoli będzie można korzystać, jeśli upał zbyt mocno będzie się dawał we znaki.
Czy willa Bemvisa posiada łącze internetowe?

Tak, w willi Bemvisa dostępne jest WI-FI dla uczestników.

Specjalna oferta dla par!

Nie ma nic przyjemniejszego niż wspólna nauka języka obcego z bliską osobą. I to jeszcze w tak pięknym miejscu! Przygotowałyśmy więc dla par ofertę specjalną: obie osoby otrzymają zniżkę 10% od ceny całościowej, jeśli będą chciały spędzić pobyt razem w pokoju z łóżkiem małżeńskim. Jeden uczestnik płaci więc €1752,30 (wraz z 23% VAT), zamiast €1947,00. Dwie osoby oszczędzają więc €389,40! Zapraszamy serdecznie.

Jak się zapisać na nasz pobyt językowy w Portugalii?

Wypełnij formularz, a my odpiszemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia.
Wolałbyś najpierw dowiedzieć się czegoś więcej o kursie? Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularzZadaj pytanie
Share This